Kanada'da IELTS Academic Kabul Eden Üniversiteler

Kanada'da IELTS Academic Kabul Eden Üniversiteler

Kanada'da IELTS Academic Kabul Eden Üniversiteler

Kanada'da IELTS Academic Kabul Eden Üniversiteler

Kanada’da eğitim görmek için gerekli İngilizce dil puanınızı IELTS sınavına girerek elde edebilirsiniz. Kanada'da 800'e yakın üniversite İngilizce yeterlilik sınavı olarak IELTS Academic sınavını kabul etmektedir.

Kanada'nın en iyi üniversiteleri IELTS kabul ediyor.

Uluslararası öğrenci sayısı en yüksek olan Kanada'nın en iyi üniversitelerindeki programlar IELTS’i tanıyor.

 

IELTS ile Kanada'da Eğitim

Kanada'da sadece TOEFL IBT sınavının kabul edildiği gibi yanlış bir yargı bulunmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Kanada'da da yüzlerce üniversite IELTS Academic sınavını kabul etmektedir.

online IELTS Eğitimi - uzmanielts.com %100 başarı garantisi

Kanada'da Eğitim İçin IELTS Puanım Kaç Olmalı?

Üniversitelerin istediği IELTS puanları değişiklik göstermektedir. IELTS 9 üzerinden değerlendirilen bir sınavdır. Genel olarak üniversiteler incelendiğinde talep ettikleri minimum IELTS puanlarının 6, 6.5 ve 7 olduğu görülmektedir.

 

Kanada'da IELTS Academic kabul eden üniversiteler tam liste

Kanada'da IELTS sınavını kabul eden üniversitelerin tam listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://takeielts.britishcouncil.org/organisations/organisations-recognise-ielts/results?title=&term_node_tid_depth%5B%5D=3555&field_minimum_bandscore_value=All&field_type_tid=All

 

Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan dilediğiniz kritere göre üniversiteleri görüntüleyebilirsiniz.

https://takeielts.britishcouncil.org/ielts-recognising-organisations/recognise-ielts?utm_source=website&utm_medium=article&utm_campaign=Study_in_the_USA19

 

 

 

 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!