ONLINE IELTS DENEME SINAVLARI - ÇÖZMEDEN IELTS SINAVINA GİRMEYİN.
  • IELTS AC/GT
  • 07.05.2021

ONLINE IELTS DENEME SINAVLARI - ÇÖZMEDEN IELTS SINAVINA GİRMEYİN.

IELTS hazırlığının en önemli bileşenlerinden birisi de deneme sınavlarıdır. IELTS sınavı Academic ve General olmak üzere ikiye ayrılır ve hangisine girecekseniz tamamen o sınava yönelik bol bol deneme çözmeniz gerekir. IELTS Academic ve IELTS General sınavlarında sınav tecrübesi çok önemlidir ve sadece alıştırma çözerek hedefinize ulaşamazsınız. temel beceriden çözeceğiniz onlarca soru var ve bu sorular için süreniz sınırlı. IELTS sınavında  sadece İngilizce bilginiz sınanmıyor aynı zamanda süreyle de yarışıyorsunuz. Hem eksiklerinizi tespit etmek hem de süre kontrolü için bol bol IELTS denemesi çözmeniz gerekiyor. Çözeceğiniz denemeler birebir IELTS formatında olmalıdır.

 

 

%100 BAŞARI GARANTİLİ ONLINE IELTS EĞİTİMİMİZİN bir modülü de deneme sınavlarıdır. Eğitimimizde 5 adet IELTS General ve 5 adet de IELTS Academic deneme sınavı bulunuyor. Hangi IELTS sınavına girecekseniz ona yönelik hazırlanmış denemeleri çözme imkanınız var. Çözmüş olduğunuz tüm denemeler IELTS değerlendirme kriterlerine göre hocalarımız tarafından değerlendirilir ve sınav sonucu tarafınıza bildirilir. Sitemize ücretsiz üye olarak IELTS deneme sınavlarımızdan ilkini ücretsiz olarak çözebilirsiniz.. 

 

SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK IELTS DENEME SINAVLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ. 

 

IELTS DENEME SINAVI ÜCRETSİZ ONLINE 

 

IELTS DENEME SINAVI ÜCRETSİZ ONLINE

 

IELTS DENEME SINAVI ÜCRETSİZ ONLINE

 

SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK IELTS DENEME SINAVLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

 

IELTS AC/GT ile ilgili yazılar

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.