IELTS AC/GT

TOEFL YDS IELTS PTE PUAN DENKLİK TABLOSU

28.06.2019 / IELTS AC/GT

Ülkemizde YÖK tarafında YDS denkliği kabul edilen sınavlar TOEFL IBT ve PTE sınavlarıdır. Bu şu anlama geliyor. Ülkemizde YDS skoru istenilen her yerde TOEFL ve PTE sınav sonuçları geçerlidir. Aşağıdaki tabloya göre bu sınavlardan alıdğınız puan YDS puanına çevririlir. IELTS sınavının YDS denkliği 2016 yılında kaldırılmıştır. Aşağıda TOEFL IBT ve PTE Akademik sınavlarının YDS denklik tablolarını görebilirsiniz.

 

TOEFL YDS denklik tablosu PTE YDS Denklik Tablosu

 

TOEFL IBT, PTE Akademik ve IELTS sınav skorlarının net bir denklik tablosu bulunmamaktadır. TOEFL 120 üzerinden, IELTS 9 üzerinden, PTE ise 90 üzerinden değerlendirilir. Aşağıdaki tabloda 3 sınavın karşılaştırmasını yaklaşık olarak görebilirsiniz.
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

Apple ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook , Google ve Apple kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST