IELTS sınavında 7.0 puan almak, "İyi Kullanıcı" seviyesini temsil eder. Bu, bireyin operasyonel hakimiyete sahip olduğunu gösterir. Böyle bir birey, genel olarak dildeki hatalarla, anlamadaki anlık duraksamalarla ve konuyla ilgili bazen uygun olmayan kelime kullanımıyla ayırt edilir. 

Avrupa Ortak Dil Çerçevesi (CEFR) bağlamında, IELTS 7.0 puanı genellikle C1 seviyesine karşılık gelir. Ancak, bu eşleşme kesin bir eşdeğerlik değildir ve kurumdan kuruma değişkenlik gösterebilir. Genellikle IELTS 7.0, birçok üniversite, kuruluş ve profesyonel kurum için gelişmiş dil yeterliliği seviyesi olarak kabul edilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!