IELTS sınav tarihleri, yıl içerisinde birçok kez ve farklı lokasyonlarda düzenlenir. 2022 yılı için belirlenen tarihleri öğrenmek için resmi IELTS web sitesini ziyaret edebilir veya yerel sınav merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Her sınav merkezi, yıl boyunca belirli tarihlerde sınavları düzenler ve bu tarihler bölgeye ve sınav türüne (Genel veya Akademik) göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, kesin tarihler için resmi kaynaklardan bilgi almanız önerilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!