IELTS yılda kaç kez yapılır?

IELTS yılda kaç kez yapılır?

IELTS sınavı, yıl boyunca dünya genelinde birçok kez düzenlenir. Ancak tam olarak kaç kez ve hangi tarihlerde yapıldığı, sınavın düzenlendiği bölgeye ve merkeze bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Türkiye'de, IELTS sınavının birçok şehirde sık sık yapılıyor olması nedeniyle yılda birçok kez sınava girme fırsatı bulunmaktadır. Genellikle büyük şehirlerde (İstanbul, Ankara, İzmir vb.) sınav daha sık aralıklarla düzenlenirken, daha küçük şehirlerde sınav tarihleri daha seyrek olabilir.

Eğer Türkiye'de bir belli bir yıl içerisinde IELTS sınavının ne sıklıkla düzenlendiğini öğrenmek istiyorsanız, resmi IELTS web sitesini ziyaret edebilir veya Türkiye'deki resmi IELTS sınav merkezleriyle iletişime geçebilirsiniz. Bu merkezler, sınav tarihleri, mekanları ve diğer detaylar hakkında en güncel bilgilere sahip olacaktır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!