IELTS e ne kadar sürede hazırlanılır?

IELTS e ne kadar sürede hazırlanılır?

IELTS sınavına hazırlanma süresi kişinin İngilizce seviyesine, İngilizce dil becerilerine ve hedeflediği IELTS puanına bağlıdır. Ancak genel olarak, bir kişi IELTS sınavına hazırlanmak için ortalama 3-6 ay arası bir süre ayırmalıdır. Eğer İngilizce seviyeniz yüksekse bu süre daha da kısalabilir. Ancak eğer İngilizce seviyeniz düşükse veya belirli bir alanda (örneğin yazma veya konuşma) zorluk çekiyorsanız, hazırlık süreci biraz daha uzun sürebilir. Her durumda, düzenli çalışma ve pratik yapma, IELTS sınavında başarılı olmanın anahtarıdır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!