IELTS General zorluk seviyesi, kişinin İngilizce dil becerilerine, sınav formatına ne kadar aşina olduğuna ve ne kadar hazırlık yaptığına bağlıdır. Eğer İngilizce konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerileriniz güçlüyse ve sınav formatını iyi anladıysanız, sınavı geçmek nispeten kolay olabilir. Ancak, İngilizce dil becerileriniz zayıfsa veya sınav formatına aşina değilseniz, sınav zor olabilir. Bu nedenle, sınavı geçmek için iyi bir hazırlık yapmanız önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!