IELTS sınavına hazırlık süresi, kişinin mevcut İngilizce seviyesine, hedeflediği puanlara ve ne kadar zaman ayırabileceğine bağlıdır. Ancak genel olarak, birçok kişi IELTS sınavına hazırlanmak için 6-8 hafta arası bir süre ayırır. Daha düşük bir İngilizce seviyesine sahip olanlar veya daha yüksek bir puan hedefleyenler bu süreyi birkaç ay veya daha fazla bir süreye çıkarabilirler. Her durumda, düzenli çalışma ve pratik yapma, IELTS sınavında başarılı olmanın anahtarıdır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!