IELTS Indicator, IELTS sınavının çevrimiçi versiyonudur. COVID-19 pandemisi nedeniyle birçok sınav merkezi kapalı olduğunda, IELTS Indicator adlı bir sistem geliştirildi. Bu sistem, öğrencilerin evden İngilizce dil yeteneklerini test etmelerini sağlar. IELTS Indicator, dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini ölçer ve her bir bölüm için ayrı puanlar verir. Bu puanlar, birçok üniversite ve eğitim kurumu tarafından kabul edilir. Ancak, IELTS Indicator'ün tüm kurumlar tarafından kabul edilmediğini unutmamak önemlidir, bu nedenle başvuru yapmayı düşündüğünüz kurumun bu sınavı kabul edip etmediğini kontrol etmeniz önerilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!