IELTS kurslarının süresi, kursun türüne, yoğunluğuna ve öğrencinin İngilizce seviyesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle bir kurs 4-12 hafta arasında sürebilir. Ancak, öğrencinin İngilizce dil becerilerini geliştirme hızına bağlı olarak bu süre uzayabilir veya kısalabilir. Ayrıca, bazı kurumlar yoğunlaştırılmış IELTS kursları sunarlar ki bu kurslar daha kısa bir sürede tamamlanabilir. Kesin bir süre öğrenmek için kurs sağlayıcısı ile iletişime geçmek en doğrusudur.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!