IELTS sınav sonucunuzu öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. IELTS'in resmi web sitesine gidin. (https://www.ielts.org)

2. Web sitesinin ana sayfasında, "Test Results" veya "Sonuçlar" seçeneğini bulun ve tıklayın.

3. Sonuçları kontrol etmek için gerekli bilgileri girin. Bu genellikle adınız, doğum tarihiniz, pasaport veya kimlik numaranız ve sınav tarihiniz olacaktır.

4. Bilgilerinizi girdikten sonra, "Submit" veya "Gönder" düğmesine tıklayın.

5. Sınav sonucunuz ekranda görünecektir. Eğer sınavınızı bir dil okulu veya başka bir kurum aracılığıyla yaptıysanız, sonuçlarınızı bu kurumdan da alabilirsiniz. Ayrıca bazı durumlarda sonuçlar posta yoluyla da gönderilebilir. Not: IELTS sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren 13 gün sonra açıklanır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!