IELTS sınavı dört bölümden oluşur: Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma. Dinleme bölümünde 40 soru bulunur. Okuma bölümünde de 40 soru bulunur. Yazma bölümünde ise genellikle iki adet yazılı görev vardır. Konuşma bölümünde ise doğrudan soru sayısı belirtilmez, çünkü bu bölüm genellikle bir mülakat formatında gerçekleşir ve adayın İngilizce konuşma becerisi değerlendirilir. Bu nedenle, belirli bir 'soru sayısı' yerine, IELTS sınavında genellikle 80 soru ve iki yazılı görev bulunur diyebiliriz.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!