IELTS sınavının geçerlilik süresi genellikle 2 yıldır çünkü dil yetenekleri zamanla değişebilir ve güncel olmayabilir. Bu süre zarfında bir kişinin dil becerileri önemli ölçüde gelişebilir ya da azalabilir. Bu nedenle, IELTS skorunun bir kişinin mevcut dil yeteneğini doğru bir şekilde yansıtmasını sağlamak için, genellikle sınav sonuçları iki yıl sonra geçersiz sayılır. Ayrıca, bu süre zarfında dilin kullanılmaması durumunda dil becerilerinin azalabileceği düşünülür. Bu nedenle, bir kişinin güncel dil yeterliliğini doğru bir şekilde ölçmek için bu süre kısıtlaması getirilmiştir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!