British Council ve IDP (International Development Program) ayrı kuruluşlardır ve her ikisi de IELTS (International English Language Testing System) sınavının eş yöneticisidir. Her iki kuruluş da İngilizce dil eğitimi ve sınavları konusunda hizmet vermektedir. Ancak, her biri farklı hizmetler ve programlar sunar. Örneğin, British Council genellikle İngilizce öğrenme kursları, kültürel değişim programları ve sanat etkinlikleri düzenlerken, IDP genellikle öğrencilere yurtdışında eğitim olanakları sağlama konusunda yardımcı olur.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!