British Council, Birleşik Krallık'ın kültürel ilişkilerini ve eğitim fırsatlarını dünya genelinde yaymayı hedefleyen bir kurumdur. İngilizce öğretimi, İngilizce sınavları ve sertifikaları, yükseköğrenim ve burs olanakları, sanat ve kültür programları gibi bir dizi hizmet sunar. Ayrıca, İngiltere ile diğer ülkeler arasındaki işbirliğini ve anlayışı teşvik etmek için çeşitli kültürel değişim programları düzenler. British Council, dünya genelinde 100'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!