Cambridge IELTS, uluslararası İngilizce dil yeterlilik sınavı olan IELTS (International English Language Testing System) için Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan bir dizi sınav hazırlık kitabıdır. Bu kitaplar, öğrencilere sınav formatını anlamaları, soru türlerine aşina olmaları ve sınavda başarılı olmak için gereken dil becerilerini geliştirmeleri için bir dizi kaynak ve alıştırma sunar. Her kitap genellikle dört tam IELTS sınavını, cevap anahtarlarını, transkriptleri, örnek yazılı yanıtları ve konuşma testi için örnek yanıtlar içerir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!