IELTS, İngilizce dil yeterlilik seviyesini ölçen uluslararası bir sınavdır. IELTS, "International English Language Testing System" kelime grubunun kısaltmasıdır. IELTS sınavı, İngilizce'nin konuşulduğu ülkelerde eğitim görmek veya çalışmak isteyen kişiler tarafından genellikle tercih edilir. IELTS, genel ve akademik olmak üzere iki farklı formatta sunulur. Akademik IELTS, yükseköğretim için başvuranlar ve bazı profesyonel kuruluşlar tarafından tanınır. Genel Eğitim IELTS, genellikle göçmenlik başvuruları ve eğitim, staj, okul deneyimi veya iş deneyimi için başvuranlar tarafından kullanılır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!