IELTS e kaç kere girilebilir?

IELTS e kaç kere girilebilir?

IELTS sınavına giriş sayısı konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Adaylar, istedikleri kadar kez IELTS sınavına girebilirler. Eğer bir aday aldığı puanı yeterli bulmazsa veya daha yüksek bir puan almayı hedefliyorsa, sınavı tekrarlayabilir. Ancak her sınav girişi için ayrı bir sınav ücreti ödenmesi gerektiğini unutmamak önemlidir.

Ayrıca, bazı kurumlar veya üniversiteler, IELTS sonuçlarının belirli bir süre içinde alınmış olmasını isteyebilir (genellikle son 2 yıl içerisinde). Bu nedenle, sınavı tekrarlamayı planlıyorsanız, başvuru yapmayı planladığınız yerin gereksinimlerini de dikkate almalısınız.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!