IELTS için kurs gerekli mi?

IELTS için kurs gerekli mi?

IELTS sınavına hazırlanırken bir kursa gitmek zorunlu değilsiniz, ancak genellikle önerilir. IELTS, İngilizce dil becerilerini ölçen karmaşık bir sınavdır ve bir kurs, sınav formatını anlamanıza, dil becerilerinizi geliştirmenize ve sınavda ne bekleyeceğinize dair bir fikir edinmenize yardımcı olabilir. Bununla birlikte, kendi başınıza çalışmayı tercih ediyorsanız, çeşitli online kaynaklar ve uygulamalar da mevcuttur. Bu kaynaklar genellikle örnek sorular, sınav ipuçları ve stratejiler sunar. Sonuç olarak, bir kursa ihtiyacınız olup olmadığı, İngilizce dil becerilerinizin mevcut seviyesine, ne kadar hızlı öğrendiğinize ve ne kadar disiplinli bir şekilde kendi başınıza çalışabileceğinize bağlıdır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!