IELTS sınavına hazırlanma süresi kişinin İngilizce seviyesine, hedeflediği puan türüne ve ne kadar çalışabileceğine bağlıdır. Ancak genel olarak, bir kişinin IELTS sınavına hazırlanması için ortalama 3-6 ay arasında bir süre önerilir. İngilizce seviyesi daha düşük olan kişilerin hazırlanma süresi bu süreden daha uzun olabilir. Her gün düzenli olarak çalışmak ve sınav formatına aşina olmak önemlidir. Ayrıca, bir dil okulu veya özel bir öğretmen aracılığıyla profesyonel yardım almak da faydalı olabilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!