IELTS sınav sonucunun geçerlilik süresi genellikle 2 yıldır. Yani sınav tarihinden itibaren 2 yıl içinde sonucunuzu kullanabilirsiniz. Ancak, sonucunuzu kullanmayı planladığınız kurumun veya organizasyonun spesifik gerekliliklerine bağlı olarak bu süre değişiklik gösterebilir. Bazı kurumlar, sınav sonucunun daha yeni olmasını talep edebilirken, bazıları ise 2 yıldan daha uzun bir süre için sonucu kabul edebilir.

Eğer IELTS skorunuzu bir üniversiteye, göçmenlik ofisine veya diğer bir kuruluşa sunmayı planlıyorsanız, bu kurumun IELTS sonuçları için belirlediği geçerlilik süresini doğrulamak en iyisidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!