IELTS, genellikle üniversiteler, işverenler, göçmenlik büroları ve profesyonel kuruluşlar tarafından kabul edilen bir İngilizce dil yeterlilik sınavıdır. Ancak bazı durumlarda, bir kurum IELTS'i kabul etmeyebilir. Bunun nedenleri şunlar olabilir:

1. Kurumun kendi İngilizce dil yeterlilik sınavı olabilir ve bu nedenle diğer sınavları kabul etmeyebilirler.

2. Kurum, IELTS yerine TOEFL, Cambridge Advanced English (CAE), Pearson Test of English (PTE) gibi başka bir İngilizce dil yeterlilik sınavını tercih ediyor olabilir.

3. IELTS skorunuz, kurumun belirlediği minimum yeterlilik düzeyini karşılamıyor olabilir.

4. IELTS sınavınızın sonuçları, kurumun kabul ettiği süre limiti (genellikle 2 yıl) içinde olmayabilir. Bu nedenle, her zaman başvuracağınız kurumun dil yeterlilik gereksinimlerini kontrol etmek önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!