IELTS sınavına girebilmek için British Council, IDP: IELTS Australia veya Cambridge English Language Assessment gibi yetkilendirilmiş merkezlere başvurmanız gerekmektedir. Bu kurumlar dünya genelinde birçok ülkede hizmet vermektedir. Başvuru süreci genellikle online olarak gerçekleşir. İlk olarak en yakın IELTS merkezini bulmanız ve ardından bu merkezin web sitesi üzerinden başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Başvuru sırasında kişisel bilgilerinizi, tercih ettiğiniz sınav tarihini ve sınav tipini (Genel veya Akademik IELTS) belirtmeniz istenir. Başvurunuzu tamamladıktan sonra sınav ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ücreti ödedikten sonra başvurunuz onaylanır ve sınav tarihi ile ilgili tüm detaylar size e-posta yoluyla gönderilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!