IELTS (International English Language Testing System), dünya genelinde İngilizce dil becerilerini ölçmek için kullanılan bir sınavdır. İngilizce konuşan ülkelerde eğitim veya çalışma amacıyla başvurulan birçok üniversite ve kurum, IELTS skorunu talep etmektedir. IELTS sınavı, dört bölümden oluşur: Dinleme (Listening), Okuma (Reading), Yazma (Writing) ve Konuşma (Speaking). Sınav, genel veya akademik olmak üzere iki farklı formatla sunulur. Genel format, genel yaşam becerilerini değerlendirmek için tasarlanmıştırken, akademik format, üniversite veya yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. IELTS sınavı, 9 banda kadar puanlama sistemi kullanır. Her bölüm ayrı ayrı değerlendirilir ve sonuçlar genellikle 13 gün içinde açıklanır. IELTS sınavı, dünya genelinde birçok ülkede yapılmaktadır ve sınav tarihleri ve yerleri IELTS resmi web sitesinde yayımlanır. IELTS sınavı, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini ölçmek ve uluslararası geçerliliği olan bir sertifika elde etmek için önemli bir adımdır. Sınav sonuçları, eğitim veya iş başvurularında kullanılabilir ve İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen kişilere hedeflerine ulaşmaları için bir yol haritası sunar.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!