IELTS sınavında her bölüm (Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma) için ayrı ayrı 0-9 arası bir puan verilir. Bu puanlar daha sonra ortalama alınarak genel bir puan oluşturulur. Genel puanınız dört bölüm puanının toplamının dörtle bölünmesiyle hesaplanır. Eğer toplam puanınızın dörtle bölünmesi sonucu bir kesirli sayı çıkarsa, genel puanınız en yakın yarım veya tam puana yuvarlanır. Örneğin, eğer bir adayın Dinleme'den 6.5, Okuma'dan 7, Yazma'dan 6.5 ve Konuşma'dan 7 puan aldığını varsayarsak, genel puanı (6.5+7+6.5+7) / 4 = 6.75 olacaktır. Ancak, bu puan 6.5 ve 7'nin ortasında olduğu için en yakın tam veya yarım puana yuvarlanır. Bu durumda, adayın genel puanı 7 olacaktır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!