Bilgisayarla Teslim Edilen IELTS (Computer-delivered IELTS) sınavının sonuçları, sınav tarihinden genellikle 3 ila 5 gün sonra açıklanır. Bu, kağıt-tabanlı IELTS sınavına göre daha kısa bir süredir, çünkü kağıt-tabanlı sınav sonuçlarını almak için genellikle 13 gün beklemeniz gerekmektedir. Ancak sonuçların açıklanma süresi bazen sınavın yapıldığı merkeze ve bazı diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir, bu nedenle sınav merkezinin web sitesinden ya da iletişime geçerek kesin tarihi öğrenmeniz önerilir.

Sonuçlarınızı, kayıt olduğunuz test merkezinin online sonuç portalından kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, sınav sonuçlarınız posta yoluyla da adresinize gönderilecektir.

Eğer sınav sonucunuzla ilgili herhangi bir itirazda bulunmak isterseniz, sonuçlarınızın açıklandığı tarihten itibaren belirli bir süre içerisinde (genellikle 6 hafta) sınav merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!