IELTS sınavının zorluğu kişinin İngilizce dil becerilerine, hazırlık sürecine ve dil öğrenme yeteneklerine bağlıdır. Ancak genel olarak, IELTS'den 7 bir puan almak yüksek bir dil yeterliliği gerektirir ve bu nedenle birçok kişi için zor olabilir. Bu puanı alabilmek için okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizin İngilizce'de oldukça güçlü olması gerekir. Ayrıca sınav formatını ve beklentilerini anlama, etkili sınav stratejileri geliştirme ve geniş bir kelime dağarcığına sahip olma gibi faktörler de önemlidir. Ancak bu, doğru hazırlık ve çalışma ile imkansız bir hedef değildir. İyi bir dil okulu veya özel bir öğretmenle çalışmak, online kaynakları kullanmak ve bol bol pratik yapmak, IELTS puanınızı yükseltmeye yardımcı olabilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!