IELTS sınav merkezleri, dünya genelinde 140'tan fazla ülkede bulunmaktadır. Türkiye'de ise İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ve Gaziantep gibi büyük şehirlerde sınav merkezleri mevcuttur. Sınav merkezi ararken, British Council ve IDP Education gibi resmi IELTS organizasyonlarının web sitelerini ziyaret edebilir ve size en yakın sınav merkezini bulabilirsiniz. Sınav tarihleri ve başvuru süreçleri hakkında da bu web sitelerinden bilgi alabilirsiniz.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!