IELTS sınavının zorluğu kişiden kişiye değişebilir. İngilizce dil yetenekleriniz, sınavın formatına ne kadar aşina olduğunuz ve ne kadar hazırlandığınız gibi faktörler sınavın zorluğunu etkileyebilir. Sınavın dört bölümü vardır: Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma. Her bölüm kendi içinde belirli bir zorluk seviyesine sahip olabilir. Ancak genel olarak, iyi bir İngilizce seviyeniz varsa ve sınav için iyi bir şekilde hazırlanırsanız, sınavı başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!