IELTS sınavı nerede yapılıyor istanbul?

IELTS sınavı nerede yapılıyor istanbul?

İstanbul'da IELTS sınavına girebileceğiniz başlıca yerler şunlardır:

1. British Council İstanbul: British Council, İstanbul'da IELTS sınavını düzenleyen ana kuruluşlardan biridir. British Council'in İstanbul'daki ofisi genellikle sınav için belirli merkezlerde oturumlar düzenler.

2. IDP Education: IDP de İstanbul'da IELTS sınavını düzenleyen kuruluşlardan biridir. IDP'nin web sitesi üzerinden İstanbul'da düzenlenen sınav oturumlarına dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

3. Yetkili Sınav Merkezleri: Bazı özel dil okulları veya eğitim kurumları, IELTS sınavının yetkili merkezi olarak faaliyet gösterebilir. Bu tür merkezler, IELTS'nin resmi web sitesinde veya British Council ve IDP'nin web sitelerinde listelenir.

Sınavın yapılacağı kesin yer ve tarihleri, sınav ücretleri, başvuru prosedürleri ve diğer detayları öğrenmek için British Council veya IDP'nin resmi web sitelerini ziyaret edebilir veya doğrudan ilgili kurumlarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, IELTS sınav tarihleri popülerlik kazandığı için hızla dolabilir, bu nedenle planlarınızı önceden yapmanız ve erken başvuru yapmanız önerilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!