IELTS sınavında belirli bir "baraj puanı" yoktur. Ancak, başvurduğunuz kurum veya organizasyon genellikle belirli bir minimum puan gerektirir. Bu puan genellikle 6.0 veya 7.0'dir ancak kuruma ve başvurulan programa bağlı olarak değişebilir. Her bir bölüm (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) için ayrı ayrı puan alırsınız ve bu puanlarınızın ortalaması genel IELTS puanınızı oluşturur. Sonuç olarak, belirli bir "baraj puanı" yerine, başvurduğunuz kurumun gereksinimlerini karşılamak için yeterli bir puan almanız gerekmektedir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!