IELTS sınavında kelime bilgisi oldukça önemlidir. Sınavın dört bölümü olan Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma bölümlerinde geniş bir kelime dağarcığına sahip olmanız, daha yüksek bir puan almanıza yardımcı olabilir. Dinleme ve Okuma bölümlerinde, metinlerde yer alan kelimeleri ve ifadeleri anlamak için geniş bir kelime bilgisine ihtiyacınız vardır. Yazma bölümünde, fikirlerinizi açıkça ve etkili bir şekilde ifade etmek için çeşitli kelimeler ve ifadeler kullanabilmeniz gerekir. Konuşma bölümünde ise, konuşulan dilin akıcılığını ve doğruluğunu artırmak için geniş bir kelime dağarcığına ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca, IELTS sınavında belirli bir konu hakkında yazmanız veya konuşmanız istenebilir ve bu konular genellikle günlük yaşamdan alınır. Bu nedenle, çeşitli konular hakkında geniş bir kelime bilgisine sahip olmak, size bu bölümlerde avantaj sağlar. Sonuç olarak, IELTS sınavında yüksek bir puan almak istiyorsanız, kelime bilginizi genişletmeye önem vermelisiniz.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!