IELTS sınavında kullanılan dil seviyesi genellikle C1-C2 seviyesidir yani ileri seviye İngilizce bilgisine ihtiyaç duyulur. Ancak sınav, dil becerilerinizi anlama, konuşma, okuma ve yazma gibi çeşitli yönlerden değerlendirir, bu yüzden geniş bir kelime dağarcığı ve dil bilgisi gereklidir. Ayrıca, sınavın akademik ve genel eğitim versiyonları vardır ve her biri farklı dil becerilerini ölçer. Akademik versiyon genellikle üniversiteye giriş için kullanılırken, genel eğitim versiyonu genellikle iş veya göçmenlik başvuruları için kullanılır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!