IELTS sonuçlarınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. İlk olarak, IELTS sınavınızı hangi kuruluş aracılığıyla aldıysanız, o kuruluşun resmi web sitesine gidin. Örneğin, British Council, IDP veya Cambridge English gibi kuruluşlar IELTS sınavını düzenlemektedir.

2. Kuruluşun web sitesine girdikten sonra, IELTS sonuçlarınızı öğrenmek için genellikle bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluşturma adımlarını takip edin ve gerekli bilgileri girin.

3. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, IELTS sonuçlarınızı görebileceğiniz bir bölüm bulunacaktır. Bu bölüme tıklayın ve sonuçlarınızı görüntüleyin.

4. Sonuçlarınızı görüntüledikten sonra, IELTS sınavındaki performansınızı analiz edebilir ve sonuç belgenizi indirebilirsiniz. Eğer yukarıdaki adımları takip etmenize rağmen sonuçlarınızı bulamazsanız, IELTS sınavını düzenleyen kuruluşla iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!