İzmir'de IELTS sınavı genellikle British Council ve IDP Education tarafından belirlenen çeşitli sınav merkezlerinde yapılıyor. Bu merkezler genellikle üniversiteler veya dil okulları oluyor. Sınavın yapılacağı kesin yer ve tarih, sınav kaydınızı yaptıktan sonra size bildirilir. İzmir'deki sınav merkezi olarak Ege Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi gibi kurumlar örnek verilebilir. Ancak kesin bilgi için British Council veya IDP Education'ın resmi web sitelerini ziyaret etmenizi öneririm.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!