Sınav kuralları genellikle sınavın türüne ve düzenleyen kuruma bağlıdır. Ancak genellikle aşağıdaki öğelerin sınava getirilmesine izin verilir:

1. Kimlik Belgesi: Kimliğinizi kanıtlamak için genellikle bir fotoğraflı kimlik belgesi gereklidir.

2. Yazma gereçleri: Genellikle bir veya birden fazla kalem, silgi ve kalemtıraş getirmenize izin verilir. Bazı sınavlarda belirli türde bir kalem (örneğin, #2 kurşun kalem) gerekebilir.

3. Saat: Cep telefonunuz genellikle izin verilmez, bu yüzden elinizde zamanı takip edebileceğiniz bir saat bulundurabilirsiniz.

4. Su şişesi: Bazı sınavlarda kapalı bir su şişesi getirmenize izin verilir.

5. Özel gereksinimler için öğeler: Örneğin, gözlük, işitme cihazı, insülin pompası gibi tıbbi gereksinimleriniz varsa bunları getirebilirsiniz. Ancak bu tür öğeler genellikle önceden onay gerektirir. Not: Her sınavın kendi kuralları vardır ve bu nedenle neyin kabul edilebilir olduğunu kontrol etmek için sınav kurallarını dikkatlice okumanız önemlidir. Bazı sınavlar hesap makinesi, açık kitap, notlar veya diğer materyalleri kabul ederken, diğerleri sadece kalem ve kağıtla sınırlıdır. Bu nedenle, sınava ne getirebileceğinizi belirlemek için her zaman önceden sınav kurallarını kontrol edin.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!