Sınav sonuçlarınızı başka kurumlara göndermek için genellikle aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Sınav sonuçlarınızı aldığınız kurumun web sitesine gidin. Örneğin, TOEFL veya IELTS sonuçlarınızı göndermek istiyorsanız, ilgili sınavın resmi web sitesine gitmelisiniz.

2. Genellikle "Sonuçları Gönderme" veya "Sonuçları Paylaşma" gibi bir seçenek bulunur. Bu seçeneği bulun ve tıklayın.

3. Sonuçlarınızı göndermek istediğiniz kurumları seçin. Genellikle bir arama çubuğu olacak ve burada kurumun adını yazabilirsiniz.

4. Gerekli bilgileri doldurun. Genellikle adınız, sınav tarihiniz ve sınav numaranız gibi bilgileri girmeniz gerekecektir.

5. Sonuçlarınızı gönderme talebinizi onaylayın. Bu genellikle bir ücret gerektirir.

6. Ödemenizi tamamlayın ve işlemi tamamlayın. Her sınavın sonuçları gönderme süreci biraz farklı olabilir, bu nedenle her zaman belirli bir sınav için doğru talimatları takip ettiğinizden emin olun. Ayrıca, sonuçlarınızı göndermek için bir süre sınırlaması olabilir, bu nedenle sonuçlarınızı göndermek için gereken süreyi kontrol ettiğinizden emin olun.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!