Bu tamamen kişisel tercihe bağlıdır. Bilgisayarlı IELTS, soruların bilgisayar ekranında görüntülendiği ve yanıtların klavye ile yazıldığı bir sınavdır. Kağıt tabanlı IELTS'te ise, sorular kağıt üzerinde bulunur ve yanıtlar elle yazılır. Bilgisayarlı IELTS'in avantajlarından bazıları hızlı sonuç alabilme ve yazma bölümünde düzeltmeleri daha kolay yapabilme olabilir. Ancak eğer bilgisayar kullanmaya alışkın değilseniz, kağıt tabanlı sınav daha uygun olabilir. Ayrıca, bazı kişiler, uzun süreli okuma için kağıt üzerinde okumanın daha rahat olduğunu düşünür. Sonuç olarak, hangi formatın sizin için daha iyi olduğuna karar verirken, bilgisayar becerilerinizi, yazma tercihlerinizi ve genel sınav stratejilerinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!