IELTS (International English Language Testing System) uluslararası bir sınav olduğu için, çeşitli İngilizce aksanlarına maruz kalmayı bekleyebilirsiniz. IELTS sınavında, farklı yerel aksanlara sahip olan konuşmacıların kayıtları kullanılır. Bu, adayların farklı aksanlara adapte olma yeteneğini test etmek amacıyla yapılır.

IELTS Dinleme (Listening) bölümünde özellikle şu aksanlara rastlayabilirsiniz:

  • Britanya İngilizcesi
  • Avustralya İngilizcesi
  • Yeni Zelanda İngilizcesi
  • Kuzey Amerika İngilizcesi

Bu çeşitlilik, sınavın uluslararası doğası ve adayların farklı aksanlara maruz kalmaları olasılığı nedeniyle oldukça mantıklıdır. Dolayısıyla, IELTS'e hazırlanırken farklı aksanları dinlemek ve anlamaya çalışmak iyi bir strateji olabilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!