IELTS sınavı genellikle her ayın belirli günlerinde düzenlenir, ancak bu tarihler yerel test merkezine ve ülkeye bağlı olarak değişebilir. Yani belirli bir "kaç günde bir" süresi yoktur. Yıl boyunca 48 sabit sınav tarihi vardır ve bu tarihlerden bazıları hafta sonlarına denk gelir. Her yıl, dört yetenek alanını (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) test eden IELTS Academic ve IELTS General Training sınavına dünya genelinde bir milyondan fazla kişi girer. Sınav tarihlerini ve uygunluğunu kontrol etmek için yerel IELTS test merkezinin web sitesini ziyaret etmek en iyisidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!