IELTS, kişinin İngilizce dil becerilerine bağlı olarak kolay ya da zor olabilir. İngilizce dil becerileri yüksek olan bir kişi için IELTS genellikle daha kolay olacaktır. Ancak, İngilizce dil becerileri düşük olan veya sınav formatına aşina olmayan bir kişi için IELTS zor olabilir. IELTS, dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere dört bölümden oluşur. Her bölüm, belirli bir dil becerisini ölçer ve bu nedenle, bireyin bu becerileri ne kadar iyi geliştirdiğine bağlıdır. Sınavın zorluk seviyesi ayrıca kişinin İngilizceye ne kadar aşina olduğuna, ne kadar pratik yaptığına ve sınav için ne kadar iyi hazırlandığına da bağlıdır. İyi bir hazırlık ve pratik, IELTS'in daha kolay hale gelmesine yardımcı olabilir. Sonuç olarak, IELTS'in kolay mı zor mu olduğu, kişinin İngilizce dil becerilerine, sınav için ne kadar iyi hazırlandığına ve ne kadar pratik yaptığına bağlıdır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!