IELTS sınav ücreti, sınavın yapıldığı ülkeye ve sınav merkezine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Genel olarak, IELTS sınav ücreti şu şekillerde yatırılır:

1. Online Ödeme: IELTS sınavına online başvuru yaparken, çoğu sınav merkezi online ödeme seçeneği sunar. Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

2. Banka Havalesi: Bazı sınav merkezleri, ücretin banka havalesi ile ödenmesine izin verir. Bu durumda, sınav merkezinin banka bilgileri size sağlanır ve belirtilen hesaba ödeme yapmanız gerekir.

3. Nakit Ödeme: Bazı sınav merkezleri, şahsen ziyaret ederek nakit ödeme yapmanıza olanak tanır.

Eğer Türkiye'de IELTS sınavına başvurmayı planlıyorsanız, British Council Türkiye veya diğer yetkili sınav merkezlerinin resmi web sitelerini ziyaret ederek ödeme seçenekleri ve gereksinimleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her durumda, IELTS sınav ücretini yatırmadan önce ilgili sınav merkeziyle iletişime geçerek ödeme yöntemleri, tarihleri ve diğer gereksinimleri hakkında tam ve doğru bilgi almanız önerilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!