IELTS sınavına girecek kişinin İngilizce seviyesi en az orta seviye (B1-B2) olmalıdır. Ancak bu, hangi IELTS sınavına girildiğine ve ne tür bir sonuç almak istendiğine bağlıdır. Akademik IELTS sınavına giriyorsanız, genellikle daha yüksek bir İngilizce seviyesi gereklidir çünkü bu sınav genellikle yüksek öğrenim veya profesyonel kaynaklar için kullanılır. Genel Eğitim IELTS sınavı, daha geniş bir bağlamda İngilizce dil becerilerini ölçer ve genellikle göçmenlik amaçlı kullanılır. Her iki durumda da, IELTS sınavı dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini kapsar, bu yüzden bu alanlardaki becerilerinizi geliştirmeniz önemlidir. IELTS puanı 0 (Hiç İngilizce bilmeyen) ile 9 (Uzman kullanıcı) arasında değişir. Birçok üniversite ve kuruluş genellikle en az 6.0 veya 6.5 puan ister. Ancak bu gereklilikler kuruluşa bağlı olarak değişir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!