IELTS sınavının online bir versiyonu bulunmaktadır ve bu "IELTS Indicator" olarak adlandırılmıştır. IELTS Indicator, pandemi sürecinde birçok test merkezinin kapanması nedeniyle adaylara evden sınav olanağı sunmak amacıyla başlatılan bir hizmettir. Ancak bu sınavın klasik IELTS sınavıyla aynı resmiyeti taşımadığını ve tüm kurumlar tarafından kabul edilmediğini belirtmek önemlidir.

IELTS Indicator sınavı, Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma bölümlerini içermektedir ve sınavın gerçek zamanlı olarak online şekilde yapıldığını belirtmek gerekir.

Ancak, eğer IELTS Indicator yerine resmi IELTS sınavını online olarak almayı düşünüyorsanız, "Computer-delivered IELTS" adlı bir versiyonu tercih edebilirsiniz. Bu sürüm, bilgisayar üzerinden yapılır fakat bir test merkezinde gerçekleştirilir. Yani, evden veya başka bir özel mekandan değil, belirlenen sınav merkezinde bilgisayar başında bu sınavı tamamlarsınız.

Eğer bir kuruma veya üniversiteye başvuracaksanız, hangi IELTS versiyonunun kabul edildiğini önceden kontrol etmeniz çok önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!