IELTS sınavında hangi dil seviyesini ölçer?

IELTS sınavında hangi dil seviyesini ölçer?

IELTS sınavı, İngilizce dil becerilerini ölçen bir sınavdır. Sınav, dört farklı beceriyi değerlendirir: dinleme, okuma, yazma ve konuşma. Sınav sonucunda adayın İngilizce dil becerileri, bir dil seviyesi skalası olan Common European Framework of Reference for Languages (CEFR) üzerinde değerlendirilir. Bu seviyeler, A1 (başlangıç seviyesi) ile C2 (ileri seviye) arasında değişir. IELTS sınavının genellikle B2 (orta seviye) ve C1 (ileri seviye) arasında bir dil seviyesini ölçtüğü söylenebilir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!