Kanada TOEFL mı istiyor IELTS mi?

Kanada TOEFL mı istiyor IELTS mi?

Kanada genellikle hem TOEFL hem de IELTS sınav sonuçlarını kabul eder. Ancak, hangi sınavın gerektiği genellikle başvurduğunuz program veya vize türüne bağlıdır. Örneğin, bazı üniversiteler yalnızca IELTS sonuçlarını kabul ederken, diğerleri her iki sınavı da kabul edebilir. Göçmenlik durumlarında, Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık (IRCC) hem IELTS hem de CELPIP sonuçlarını kabul eder. Her durumda, başvurmadan önce gereksinimleri kontrol etmek önemlidir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

ielts Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!